BitBay opinie – Opinie o BitBay.net

0
1005
Bitbay opinie

BitBay opinie – Opinie o BitBay.net

Nie ma się co oszukiwać – kryptowaluty są obecnie jednym z najlepszych sposobów na inwestowanie kapitału a co za tym idzie – także i na zarabianie. Musimy jednak pamiętać o tym, że aby czerpać realne korzyści finansowe z kryptowalut, należy wiedzieć, gdzie inwestować. W Sieci takich miejsc jest całe mnóstwo, natomiast tak, jak ze wszystkim – nie każde miejsce będzie do tego celu odpowiednie. Giełda BitBay jest obecnie najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy realnie zarobić na kryptowalutach. Pytanie jednak brzmi: Co sprawia, że właśnie BitBay giełda jest takim miejscem?

Przede wszystkim, musimy zacząć od tego, że BitBay Giełda jest firmą finansowo-technologiczną, której kapitał jest w całości polski. Powstała ona w 2014 roku, w Katowicach. Celem, dla którego powstała nasza platforma, była możliwość stworzenia miejsca w Sieci, w dodatku polskiego, którego na polskim rynku jeszcze nie było. Tym samym, nie jest kłamstwem stwierdzenie, że BitBay giełda jest pierwszą, polską firmą, która daje użytkownikom możliwość zarówno sprzedaży jak i kupna kryptowalut takich jak Bitcoin czy Litecoin. Firma bardzo długo pracowała na to, aby opinie o BitBay były pozytywne. Zapewnia ona swoim użytkownikom transakcje w pełni legalne, zabezpieczone i przede wszystkim zgodne z najwyższymi standardami jakości. Potwierdza to liczba ponad 120 transakcji na minutę! BitBay Giełda może też pochwalić się ponad 800 000 aktywnych użytkowników platformy, co na skalę Polski jest ogromnym sukcesem! Dodatkowo, wiarygodność firmy budowana jest także przez fakt, że od samego jej powstania po dzień dzisiejszy, kieruje nią jedna i ta sama osoba – założyciel platformy Sylwester Suszek.

Jak zacząć przygodę z BitBay.net?

Skoro już macie państwo ogląd sytuacji i wiecie, czym dokładnie jest giełda BitBay, czas przyjrzeć się temu, jak wygląda korzystanie z platformy. Podobnie jak w przypadku innego rodzaju, głównie zagranicznych platform, aby móc korzystać z giełdy BitBay, konieczna jest rejestracja. Formularz taki, znajdziecie państwo bez najmniejszego problemu w zakładce dostępnej u samej góry strony pod nazwą “rejestracja”. Twórcy platformy, postawili sobie za cel nadrzędny to, aby rejestracja na platformie była możliwie jak najbardziej intuicyjna, a przy tym nie zajmowała ogromnej ilości czasu. Tym samym, wystarczy jedynie kierować się wskazówkami pojawiającymi się na ekranie i postępować wedle instrukcji. Cały proces nie powinien zająć więcej, niż kilka minut. Warto jednak zaznaczyć, że poza możliwością założenia konta bezpośrednio na platformie, możecie też państwo otworzyć na niej własne konto osobiste – zupełnie takie samo jak w banku. Różnica polega jedynie na tym, że na tym koncie gromadzić będziecie Litecoiny lub Bitcoiny – zależnie od tego, na jaki rodzaj kryptowaluty się zdecydujecie. Giełda BitBay daje też państwu możliwość wykonywania przelewów, otrzymania karty dzięki której możecie korzystać z bitomatów – których w Polsce pojawia się coraz więcej.

Jakie są zalety korzystania z giełdy BitBay?

 Zalet korzystania z giełdy BitBay jest bardzo dużo. Warto wspomnieć tutaj chociażby samą możliwość pomnażania kapitału.Obecnie, kursy kryptowalut są bardzo korzystne – wystarczy naprawdę niewielka ich ilość, aby osiągnąć realne korzyści. Co więcej, nie musicie się też martwić tym, że kryptowaluta będzie w jakikolwiek sposób dla was bezużyteczna. Dużą zaletą, jeśli mowa o korzystaniu z giełdy BitBay, jest przede wszystkim fakt, że bitcoiny czy litecoiny, możecie śmiało wymieniać za jej pośrednictwem na realne pieniądze. Musimy bowiem być świadomi, że kryptowalutami nadal jeszcze nie można płacić w sklepach – dają one taką możliwość jedynie w świecie wirtualnym. Natomiast wcale nie jest powiedziane, że sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Popularność kryptowalut cały czas rośnie, stąd też może się okazać, że już niedługo, będziecie mieli państwo możliwość dokonywania transakcji właśnie za pomocą kryptowalut. Bardzo ważną zaletą, jeśli chodzi o funkcjonowanie giełdy BitBay, jest także to, że każda transakcja na polskiej giełdzie bitbay, podlega weryfikacji. Tym samym, niezależnie od tego, czy kupujecie, sprzedajecie, bądź też przelewacie waszą kryptowalutę, bezpieczeństwo każdej transakcji jest zapewnione. Warto też nadmienić, że zakładanie konta na BitBay, także objęte jest nadzorem bezpieczeństwa – ze względu na dane wrażliwe, które państwo w czasie weryfikacji podajecie.

Jakimi walutami mogę operować korzystając z BitBay giełdy?

Bardzo ważną kwestią dla użytkowników BitBay giełda, jest to, jakimi walutami można za jej pośrednictwem operować. Tutaj oczywiście należy wspomnieć dwie z najpopularniejszych kryptowalut czyli oczywiście Bitcoin oraz Litecoin. Nie jest jednak wykluczone korzystanie z innego rodzaju kryptowalut, pod warunkiem, że są one dostępne i zaakceptowane przez ogólny system obrotu kryptowalutami. Powstają coraz to nowe ich rodzaje, a polska giełda Bitcoin stara się ze wszystkich sił wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Jeśli zatem dysponujecie inną walutą niż dwie wspomniane wcześniej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby także i one zostały zarejestrowane w systemie. Przyjmuje się jednak, że na giełdzie dostępne są dwa rodzaje kryptowalut: Bitcoin oraz Litecoin.

Ciekawą możliwością jest też możliwość dodania własnej waluty do naszej giełdy. Oczywiście związane jest to z cały czas rosnącą popularnością takich platform jak również ze stałym rozwojem polskiej giełdy Bitcoin. Proces ten odbywa się w oparciu o głosowanie użytkowników. To, co jednak należy tutaj w szczególny sposób podkreślić, to przede wszystkim fakt, że samo dodanie waluty na giełdę jest absolutnie bezpłatne. Zyskujecie też państwo możliwość otrzymania promocyjnej ekspozycji waszej kryptowaluty – oczywiście pod warunkiem, że będzie ona zaakceptowana zarówno przez system jak i otrzyma ona pozytywną ocenę użytkowników. Dodawanie nowej waluty możliwe jest – podobnie jak rejestracja w systemie – za pomocą odpowiedniego formularza. Tutaj także wystarczy jedynie kierować się wskazówkami, które pojawiają się na ekranie. Podobnie też jak w przypadku rejestracji – cały proces nie zajmie państwu więcej, jak kilka minut. Wszystkie możliwości, jakie polska giełda bitcoin daje swoim użytkownikom, są powszechnie określane jako “user friendly”. Oznacza to ni mniej ni więcej jak właśnie to, że proces rejestracji, formularze czy czas niezbędny do prawidłowego ich wypełnienia, nie zajmują dużo czasu. Tak naprawdę musimy na to poświęcić jedynie kilka minut.

BitBay Opinie użytkowników – sprawdź i przekonaj się sam!

Oczywiście nie każdy ufa wszystkiemu, co zostało napisane w Sieci. Warto jest jednak zwrócić uwagę na coraz większą liczbę pozytywnych opinii, którymi może pochwalić się polska giełda bitcoin. W dużej mierze związana jest ona z niezwykle prostym procesem, jakim jest zakładanie konta bitbay opinie. Nie bez znaczenia jest tutaj także fakt, że każda transakcja ma własny, zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa system określany potocznie mianem bitbay weryfikacja. Dotyczy on zarówno zakładania konta, wykonywania transakcji, jak również samego procesu dodawania kryptowaluty do systemu. Wszystkie te czynniki sprawiają, że polska giełda kryptowalut, cieszy się coraz większą popularnością. Warto też zaznaczyć, że Giełda BitBay, informuje na bieżąco swoich użytkowników o zmianach, czy aktualizacjach związanych z dokonywaniem transakcji za pomocą kryptowalut. To bardzo ważny aspekt – użytkownicy są na bieżąco z aktualnymi kursami kryptowalut czy chociażby zmianami, jakie następują w systemie wypłat czy wpłat. Mogą też oni na platformie jaką jest BitBay giełda sprawdzić, jak kształtuje się rynek, dowiedzieć się, na jakie cele najlepiej jest przeznaczać kryptowalutę oraz gdzie możemy ją zakupić po możliwie jak najniższych cenach. Jeśli zatem chcecie mądrze i rozsądnie inwestować Wasz kapitał, szukacie nowych możliwości w tym zakresie, to polska giełda bitcoin jest dla was rozwiązaniem wprost idealnym, Nie ma się nad czym zastanawiać – już dziś sprawdźcie dokładnie jakie możliwości daje wam platforma, jaką jest Giełda BitBay.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here