bitcantor opinie

Bitcantor to polska firma działająca jak internetowy kantor kryptowalut. Bitcantor specjalizuje się w wymianie złotówek na bitcoiny i odwrotnie, realizując wszystkie usługi błyskawicznie i z bardzo dużą sprawnością. Klienci są chronieni na każdym etapie transakcji, dzięki czemu popularność bitcantoru rośnie z roku na rok. Aktualnie jest to jedno z najchętniej wybieranych miejsc, w którym można zakupić bitcoiny za złotówki lub sprzedać swoje kryptowaluty po bardzo dobrym kursie.

Od kiedy istnieje polski kantor bitcoin?

Kantor bitcoin istnieje na polskim rynku już od dobrych kilku lat i od samego początku swojej działalności, zdążył zrealizować tysiące transakcji dla swoich klientów. Marka Bitcantor cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród wszystkich użytkowników kryptowalut, bez względu na ich staż i doświadczenie. Bitcantor nakreślił bardzo jasną politykę działalności, w której na pierwszym miejscy stawia zadowolenie i bezpieczeństwo swoich użytkowników. Daje on możliwość wymiany kilku rodzaju kryptowalut, w tym Etherum, Bitcoin czy Litecoin. Korzystne kursy, a przede wszystkim duża szybkość realizowania transakcji – to zachęca do regularnego korzystania z usług, oferowanych przez kantor kryptowalut Bitcantor.

Jak działa Bitcantor?

Zasada działania nie różni się bardzo od tradycyjnych kantorów internetowych. Pierwszym krokiem do korzystania z usług firmy jest założenie swojego konta. To można podzielić na dwie kategorie. Pierwsze to konto z weryfikacją, a drugie to konto Bitcantor bez weryfikacji. Jakie są różnice pomiędzy nimi? To pierwsze pozwala na realizowanie transakcji do kwoty 4000 złotych. Przeprowadzając weryfikację swojego konta, ograniczenie znika. Bitcantor weryfikacja jest podobna do innych tego typu procesów i polega na dostarczeniu do firmy kompletu informacji na swój temat – wysyłanych oczywiście drogą elektroniczną, przy pomocy szyfrowanego połączenia. Skany dokumentów również są konieczne do zweryfikowania tożsamości. Rzecz jasna, może to budzić uzasadnione wątpliwości u części osób, dlatego właśnie dla nich istnieje alternatywa – konto bez weryfikacji. By z niego korzystać, wystarczy po prostu zarejestrować swój profil.

Bitcantor rejestracja – szybka i wygodna z minimum informacji

Cały proces rejestracji do internetowego kantoru kryptowalut, można przeprowadzić w ciągu kilkudziesięciu sekund. Będziesz musiał w tym celu podać swój adres e-mail oraz numer telefonu, wybrany logi i nadać swoje własne hasło do konta. Po potwierdzeniu aktywacji konta, możesz na nim dokonywać transakcji do kwoty 4000 złotych.

Jakie są opinie o Bitcantor?

Podobnie jak innych użytkowników kryptowalut, na pewno również ciebie ciekawi opinia o Bitcantor? Co mówią na jego temat użytkownicy? Czy są zadowolenie ze sposobu obsługi ich transakcji oraz proponowanych kursów walut? Wystarczy kilka chwil z wyszukiwarką, aby poznać odpowiedź na to pytanie. Niemal 95% znalezionych przez nas recenzji, były to pozytywne opinie bitcantor. Potwierdzały one szybkość realizacji transakcji i wypłaty pieniędzy lub kryptowalut na konto. Należy również zauważyć, że spora część osób zachwala sam proces, w jaki sprzedawane są w Bitcantor waluty. Zapoznając się bliżej z zasadami, na jakich funkcjonuje polski kantor Bitcoin, rzeczywiście można się utwierdzić w przekonaniu, że jest to jedno z najlepszych i najtrafniejszych miejsc, w których opłaca się kupować i sprzedawać kryptowaluty.

Kantor bitcoin bez rejestracji obsługuje płatności natychmiastowe

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że dla zrealizowania transakcji po dobrym kursie, znaczenie ma szybkość działania. To, jak sprawnie uda Ci się wymienić złotówki na bitcoiny, może decydować o Twoim zarobku. Aby ułatwić klientom szybką wpłatę do swojego osobistego portfela, kantor kryptowaluty obsługuje płatności ekspresowe, obsługiwane przez kilku operatorów. Środki można przelać na swoje konto w kantorze z klasycznego konta bankowego lub jako przelew z karty kredytowej. Transakcja zostanie zrealizowana natychmiast i już po kilkudziesięciu sekundach będziesz miał środki do dyspozycji w kantorze. Inne dostępne metody płatności, to np. wpłaty w sklepach żabka. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy z jakichś powodów nie mają dostępu do swojego konta lub brakuje im na nich środków, dysponują natomiast gotówką.

Bitcantor opinie potwierdzają intuicyjną obsługę

Obsługa kantorów internetowych z kryptowalutami nie musi być skomplikowana. Najlepszym dowodem jest na to kantor bitcoin bez rejestracji. Wykonując przelewy z doładowaniem swojego konta, pamiętać należy o jego prawidłowym zatytułowaniu, wg schematu określonego w instrukcji od BitCantor. Jest to konieczne do szybkiego i prawidłowego zidentyfikowania przelewu i jak najszybszego zrealizowania transakcji. Również samo konto użytkownika w systemie internetowym Bitcantor jest zaprojektowane przejrzyście i czytelnie, a wszystkie najważniejsze funkcje zawsze pozostają w zasięgu wzroku, ułatwiając sprawny dostęp do nich. Podsumowując, my również potwierdzamy wszystkie dobre oceny Bitcantor. Opinie te mają odzwierciedlenie w faktach i łatwo można je zweryfikować samemu, zakładając konto bez rejestracji w polskim kantorze kryptowalut.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here