bitmex opinie

Bitmex jest giełdą kryptowalut o zasięgu globalnym. Może się poszczycić jednym z największych wolumenów na świecie, przy jednoczesnym handlowaniu wyłącznie na Bitcoinie. Jednak użytkownicy, którzy chcieliby czegoś więcej, mają możliwość zawierania transakcji futures, na takich kryptowalutach jak Cardano, Ethereum, Litecoin czy Ripple lub Bitcoin Cash. Warto dodać, że Bitmex nie pozwala na zawieranie transakcji walutami fiducjarnymi. Sprawia to, że rejestracja na giełdzie może być wykonana na dwóch poziomach – bez weryfikacji oraz z kontem weryfikowanym. Handlując na Bitmexie Bitcoinem, występuje on w parze z dolarem amerykańskim. Ale uwaga: nie można go sobie wypłacić, ani tym bardziej wpłacić do giełdowego portfela Bitmex.

Bitmex rejestracja – konieczna, aby zaistnieć na giełdzie

Nie będzie zaskoczeniem, że aby móc grać na Bitmex, konieczne jest zarejestrowanie konta. Czy jest to trudne? Nic podobnego. Proces rejestrowania konta użytkownika jest szybki i krótki – można go zamknąć w 60 sekund. I na tym właściwie można poprzestać. Weryfikacja jest możliwa, ale nie jest niezbędna. Dobrowolna Bitmex weryfikacja odbywa się za pomocą skanów dokumentów tożsamości oraz podania szczegółowych danych o dacie urodzenia i miejscu zamieszkania. W zamian za to, otrzymujemy więcej funkcjonalności do grania na giełdzie. Jedną z taką jest Bitmex dżwignia, pozwalająca błyskawicznie zwielokrotnić swoje zyski z handlu kryptowalutami. Warto podkreślić, że stosunkowo łagodne podejście do spraw badania tożsamości użytkowników sprawiło, że Bitmex jest najczęściej wybieraną giełdą kryptowalut przez osoby, ceniące swoją prywatność.

Jak grać na Bitmex – o to wszyscy pytają

Mając już zarejestrowane konto na Bitmex, pojawia się pytanie „jak grać”. No właśnie. W sieci można znaleźć dziesiątki wideo poradników, krok po kroku wyjaśniających kolejne narzędzia dostępne na giełdzie. By móc zawierać pierwsze transakcje, konieczne stanie się doładowanie swojego portfela – np. najbardziej popularną walutą Bitcoinem. Możesz ją zakupić np. za pośrednictwem polskich lub zagranicznych kantorów. Jeśli już waluta zasili Twój portfel, będziesz mógł zlecić kupno innej kryptowaluty lub sprzedaż tej, którą posiadasz. Ważnym elementem do wykorzystania przy takich transakcjach jest Bitmex dźwignia. Ustawiając ją w swoim zleceniu, możesz nawet trzykrotnie zwiększyć swój zysk. Dźwignia pozwala zawierać większe transakcje niż te, na które stać Cię w rzeczywistości. Brakujące środki zapewnia Ci depozyt użyczony przez giełdę.

Bitmex gra na dźwigni wymaga doświadczenia

Oczywiście to wszystko wygląda tak prosto i ładnie tylko w praktyce. W rzeczywiści handel kryptowalutami i korzystanie z giełd takich jak Bitmex, wymaga bardzo dużego doświadczenia. Dlatego również każdy wiarygodny Bitmex Poradnik zaleca, aby na początek handlować wyłącznie niewielkimi kwotami kryptowalut, które pozwolą lepiej poznać mechanizm działania giełdy, a także opracować własną strategię transakcji.

Bitmex – opinie potwierdzają jej profesjonalizm

Niemal w każdym miejscu w sieci, w którym można przeczytać Bitmex opinie, spotykamy się wyłącznie z pozytywnymi ocenami. Czy to nie dziwne? Nic podobnego. Od samego początku istnienia giełdy, była ona dedykowana profesjonalistom. Właśnie na profesjonalizm postawiono podczas jej projektowania, zarządzania, jak i całego późniejszego istnienia. Spotykają się na niej wyłącznie osoby poważnie myślące o swoim biznesie, dla których Bitmex kryptowaluty są jednym z podstawowych sposobów zarabiania pieniędzy. Robią to wykorzystując nie tylko dźwignie, ale również inne narzędzia. Jakie? Między innymi dożywotnie kontrakty, czyli Bitmex Perpetual Futures. Pozwala to zlecić kontrakty, które nigdy się nie skończą. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, szczególnie dla tych, którzy określili sobie bardzo wyśrubowane warunki, możliwe do spełnienia dopiero w trudnej do przewidzenia przyszłości. Aby zarabiać Bitmex kryptowaluty jeszcze szybciej i jeszcze więcej, wspominaliśmy o dźwigni. Bitmex dźwignia ma bardzo wielką przewagę w porównaniu do dźwigni z innych giełd kryptowalut. Jaką? Daje możliwość grania 100 krotnością, podczas gdy inne zazwyczaj 3 krotnością. Stawia to dźwignię Bitmex w czołówce najskuteczniejszych narzędzi do pomnażania kryptowaluty na rynku.

Bezpieczeństwo Bitmex – opinie użytkowników

Dla grających na Bitmex, priorytetem jest bezpieczeństwo. Trudno się temu dziwić, skoro zawierane tam transakcje opiewają na setki tysięcy dolarów, a czasami i znacznie więcej. Logowanie do swojego konta na giełdzie może zostać zabezpieczone narzędziem Google Authenticator, generującym losowe sumy kontrolne, które należy przepisać do okna logowania. Oprócz tego Bitmex oferuje wszystkie inne standardowe narzędzia ochrony danych użytkownika, łącznie z analizą historii logowań. Wszystko to sprawia, że Bitmex cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników kryptowalut, a dostępna tu gra na dźwigni w krótkim czasie pozwalają pomnażać swoje oszczędności i środki do inwestowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here