coinbe opinie

Czy słyszałeś już o Coinbe.net? Czy wiesz że jest to jedna z najmłodszych polskich giełd kryptowalut? Może to być dla Ciebie zaskoczeniem, szczególnie biorąc pod uwagę, że Coinbe opinie przewijają się w sieci stosunkowo rzadko. Naszym zdaniem jest to bardzo dobrze rokująca giełda, którą warto trochę lepiej poznać. Przemawia za tym to, że Coinbe opłaty nie należą do wygórowanych, a weryfikacja jest szybka i prosta. Jednak na sam początek kilka historycznych faktów. Giełda Coinbe była wcześniej traderem o nazwie Beatcoin.pl. Wraz ze zmianą profilu swojej działalności, mocno odświeżyła rynek giełd kryptowalutami, wprowadzając wiele ciekawych innowacji. Aktualnie jest to jedna z chętniej wybieranych giełd. Opinie Coinbe zachęcają do sprawdzenia jej możliwości, podkreślając jednocześnie elastyczność funkcjonalności i bardzo łatwą personalizację systemu pod swoje własne potrzeby i oczekiwania.

Coinbe.net rejestracja – jak ją przeprowadzić

Mając wcześniej podstawowy kontakt z giełdami kryptowalut, nie będziesz mieć trudności, aby zarejestrować Coinbe konto. Całość ogranicza się do wypełnienie krótkiego formularza i potwierdzenia aktywacji konta linkiem w wiadomości e-mail. Od tego momentu można przystąpić do zabawy z kupowaniem i sprzedawaniem w Coinbe market. Obsługa całego interfejsu również została pomyślana tak, aby każdy użytkownik, bez względu na doświadczenie i wiek, mógł się łatwo w tym odnaleźć. Czytelny układ przycisków, jasne podpowiedzi, a także zestawienie kolorów, które nawet podczas korzystania nocą nie razi po oczach. Każdy detal potwierdza opinie o Coinbe, że jest to jedna z bardziej przemyślanych giełd kryptowalutowych.

Coinbe weryfikacja – aby móc zarabiać więcej

Standardem wśród niemal wszystkich giełd kryptowalut jest podzielenie kont na dwie grupy. Na konta zweryfikowane i wymagające weryfikacji. W tym pierwszym przypadku, weryfikacja pozwala na zawieranie transakcji na znacznie wyższe sumy, niż pozwala Coinbe konto niezweryfikowane. Jeżeli zatem chcesz kupować kryptowaluty częściej i w większych ilościach, Coinbe.net weryfikacja powinna zostać przeprowadzona. Będziesz musiał w tym celu szczegółowo uzupełnić swój profil, podając takie dane jak adres zamieszkania. Nie obejdzie się również bez tego, aby zeskanować dokument tożsamości ze zdjęciem i zestawić go z fotografią swojej twarzy, czyli selfie. Dokładna procedura weryfikowania konta Coinbe została opisana na stronie. Kiedy konieczne jest zweryfikowanie Coinbe konto? Wtedy, kiedy łączny obrót przekroczy 15 000 euro – liczonych w skali roku lub jednorazowo. Nie trzeba zatem obawiać się tego, że Coinbe.net weryfikacja jest konieczna już od pierwszego dnia obecności na giełdzie.

Coinbe kryptowaluty, które możesz kupować i wymieniać

Zaimplementowany w giełdę system Coinbe market pozwala handlować niemal wszystkimi istniejącymi na rynku kryptowalutami, a także walutami FIAT. To ostatnie wcale nie jest tak oczywiste dla innych giełd. Z walut FIAT do dyspozycji mamy USD, EUR i PLN, natomiast najpopularniejsze na Coinbe kryptowaluty to BTC, ETH, LTC i ETC. Spójrzmy teraz na kwestie bezpieczeństwa, które są niezmiernie ważne przy każdym korzystaniu z giełd kryptowalut. W końcu gromadzimy w tamtejszych portfelach nie małe środki, na które pracuje się długi czas i poświęca się temu wiele sił. Bardzo dobrą rzeczą w Coinbe jest to, że mamy do czynienia z tak zwanymi zimnymi portfelami. Co to oznacza? Wyjaśniając to najprostszymi słowami, portfele użytkowników przechowywane są offline, co znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo, uniemożliwiając włamanie lub kradzież. Liczne opinie Coinbe zachwalają również to, że na giełdzie funkcjonuje ręczny sposób zatwierdzania wpłat. Ale to nie jedyne zabezpieczenia, które Coinbe wdrożył, by lepiej chronić użytkowników. Aby wpłata została zatwierdzona, musi nastąpić zgoda min. 2 administratorów giełdy. Z pewnością takie zabezpieczenia znacząco podnoszą komfort użytkowania giełdy, zwiększając przekonanie, że zgromadzone w portfelach środki są dobrze chronione. Inne Coinbe.net opinie, na które udało nam się trafić, zwracają uwagę na jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz. A mianowicie na tokeny prywatne. Na koniec tej części artykuły o Coinbe.net dodamy, że giełda obsługuje takie coiny jak Wapniak Coin czy Katubo Coin.

Jak obsługiwać Coinbe market?

Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z anglojęzycznych giełd kryptowalut, mogłeś mieć problemy z poruszaniem się po interfejsie, który nie był przetłumaczony na język polski. Bałeś się korzystać z funkcji, które nie były dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli tak, to Coinbe market jest właśnie idealny dla Ciebie. Dzięki temu że jest to polska giełda kryptowalut, to cały jej interfejs został napisany w języku polskim i z myślą o polskich użytkownikach. Aby jeszcze wygodniej i bezpieczniej obsługiwać swoje Coinbe konto, do dyspozycji mamy bardzo ciekawe narzędzie. Jest nim aktualne zestawienie kursów wszystkich obsługiwanych na giełdzie kryptowalut. Fakt, że wszystkie najważniejsze rzeczy znajdują się w jednym miejscu sprawia, że nie trzeba sięgać po inne narzędzia i handlowanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Coinbe opłaty, prowizje i wpłaty

Handlowanie na Coinbe.net jest łatwiejsze dzięki temu, że wpłaty można wykonywać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest tradycyjny przelew bankowy. Jest to forma wpłaty, która potrzebuje najwięcej czasu na zaksięgowanie. Druga opcja to wpłaty przez szybkie płatności dotpay lub homepay. W tych przypadkach czas księgowania jest znacznie szybszy i Coinbe konto zostaje błyskawicznie zasilone.

To co decyduje o zadowoleniu użytkowników to Coinbe opłaty. Są one zaskakująco niskie, jak na tak dużą ilość możliwości, które giełda nam oferuje. Przede wszystkim wszystkie wpłaty do swojego własnego portfela realizowane są bezpłatnie. Zerowe Coinbe prowizje dotyczą wszystkich użytkowników zasilających swoje konto – zweryfikowane lub niezweryfikowane. Nieco inaczej wygląda teraz sprawa, kiedy chodzi o Coinbe prowizje. Od transakcji walutami FIAT liczone są one miesięcznie i ustalone na poziomie od 0,1 do 0,3 % wartości miesięcznych transakcji. Nieco inaczej wyglądają Coinbe prowizje dla obrotu kryptowalutami. Transakcje o wartości do 5 BTC objęte są prowizjami max 0,3%, a dla 100 i więcej BTC będzie to min. 0,1%. Czy to dużo, czy mało? Należy samodzielnie to ocenić. Naszym zdaniem porównując możliwości giełdy do opłat, które są pobierane za korzystanie z niej, jest to bardzo rozsądna propozycja. Szczególnie że wszystkie funkcjonalności giełdy zostały nam udostępnione w języku polskim.

Podsumowując, możemy z pełnym przekonaniem potwierdzić wszystkie pozytywne opinie Coinbe, które znaleźliśmy w sieci. Giełda zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji, połączony z dużą ilością obsługiwanych kryptowalut. Nie można lekceważyć faktu, że jest to giełda polska, stworzona w całości w języku polskim, a tym samym ułatwiająca stawianie pierwszych kroków ludziom, którzy do tej pory nie mieli styczności z kryptowalutami. Polecamy ją również z powodu nie wygórowanych prowizji, które również mają duże znaczenie dla pomnażania zysków

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here