cex opinie

CEX IO to giełda kryptowalut – jedna z blisko 150, które istnieją dziś na świecie. W Polsce CEX IO dopiero staje się popularna, dlatego coraz więcej osób zaczyna szukać na jej temat informacji. W związku z powyższym, przygotowaliśmy kilka ciekawych faktów, które mogą pomóc w lepszym poznaniu czym jest CEX giełda i pozwolą sprawdzić, jakie opinie o CEX wystawiają jej użytkownicy. Jednym z poważniejszych powodów, mogących zachęcić do korzystania z CEX kryptowaluty jest zajmowane przez giełdę 33 miejsce w rankingu wszystkich 150 światowych giełd bitcoina. Opinie o CEX są w większości przypadków pozytywne i wiarygodne – nawet po wnikliwej analizie, trudno się wśród nich doszukać takich, które mogłyby być pisane przez podstawione osoby.

Opinie o CEX.IO potwierdzają wysoką pozycję w rankingach

Opierając się na wiarygodnym źródłe informacji, jakim jest ranking serwisu coinmarketcap.com, to giełda kryptowalut forum CEX plasuje się pierwszych 20% najlepszych giełd na świecie. Dowodzi to profesjonalizmu, z jakim są obsługiwani użytkownicy, a także bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa, które zostały wdrożone na całej giełdzie i każdej transakcji. Warto również dodać ciekawą informację o kapitalizacji CEX, będącej na poziomie 9 mln dolarów amerykańskich. Jeżeli chodzi o notowania, to na CEX IO mamy do czynienia wyłącznie z dziewięcioma parami walutowymi, sprawiającymi że jest to giełda idealna dla tych, którzy głównie handlują USD, BTC, ETH.

CEX rejestracja i podstawowe dane

Zanim przejdziesz przez cały proces rejestracji, warto dowiedzieć się podstawowych danych historycznych. Giełda CEX powstała już w roku 2013. Pomimo że dla nas jest ona stosunkowo młoda, to w rzeczywistości zalicza się do najstarszych na świecie giełd Bitcoin. Powstała jako jedna z pierwszych. Fakt że istnieje na rynku już od 5 lat i w dalszym ciągu znajduje się w czołówce najlepszych, bardzo dobrze o niej świadczy. Dowodzie to jednego – inwestowanie w CEX.IO jest jednym z lepszych wyborów, na które można się zdecydować kupując kryptowaluty. Wczytując się w opinie o CEX, można się dowiedzieć z nich że właśnie do niej należała jedna z największych kopalń kryptowaluty – Ghash.io. Kopalnia została zamknięta w styczniu 2015 roku i od tego czasu funkcjonuje wyłącznie giełda CEX.

Potwierdzeniem autentyczności i profesjonalizmu jest również to, że giełda CEX jest zarejestrowana w amerykańskiej sieci FinCEN, powołanej do egzekwowania przepisów dotyczących przestępczości finansowej. W praktyce oznacza to, że pranie brudnych pieniędzy na tej giełdzie jest bardzo utrudnione.

Na szczęście CEX rejestracja nie jest skomplikowana i nie wymaga podawania wrażliwych danych na swój temat. Konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego umieszczonego na stronie giełdy, podanie w nim swojego loginu, hasła i adresu poczty e-mail oraz. Następnie należy wszystkie dane wysłać i oczekiwać na pojawienie się maila z linkiem aktywacyjnym. Kiedy go otrzymamy, klikamy w link i nasze konto jest gotowe do użytku.

Jak korzystać z CEX.IO żeby szybko zarabiać?

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia korzystania z giełdy, będzie doładowanie swojego portfela. Zrobisz to w sposób tradycyjny, przelewem lub płatnościami paypal. Inwestowanie w CEX.IO wiąże się jednak z pewnymi kosztami, które będziemy musieć ponosić. Dotyczy to przede wszystkim prowizji, które są pobierane od niemal wszystkich transakcji: wpłat i wypłat, przechowywania walut, transakcji giełdowych oraz handlu z dźwignią, czyli margin trading. Każda giełda kryptowalut ma swoje forum, na którym dokładnie zostaje opisana przez doświadczonych użytkowników. Warto się zarejestrować na takim forum, aby mieć dostęp do najważniejszych i najświeższych informacji, ułatwiających szybkie i bezpieczne zarabianie. Można w ten prosty sposób uzyskać wiele przydatnych informacji i wyjaśnień dotyczących poszczególnych funkcji i narzędzi, które giełda CEX oferuje użytkownikom.

Internetowa giełda CEX – opinie zachęcają do jej sprawdzenia

Co najbardziej podoba się użytkownikom CEX? Opinie potwierdzają się w wielu tematach. Przede wszystkim chwalony jest czytelny i bardzo funkcjonalny interfejs użytkownika. Bardzo łatwy dostęp do najważniejszych funkcji sprawia, że nawet dla nowicjusza poruszanie się po giełdzie nie będzie stanowiło problemu. Kolejna sprawa to obszerny poradnik i FAQ, jak korzystać z CEX.IO. Wprawdzie został on napisany po angielsku, ale wykorzystując możliwość automatycznego przetłumaczenia, bez trudu uzyskamy najważniejsze informacje. Giełda CEX wydaje się być dziś jedną z najbezpieczniejszych propozycji dla osób, które obawiają się korzystania z nowych tworów, które z hukiem i wielką reklamą wchodzą na rynek, aby po kilku miesiącach zniknąć bez słowa wyjaśnienia. Naszym zdaniem wszystkie korzystne opinie o CEX.IO, które udało nam się odnaleźć są zgodne z prawdą i dobrze odzwierciedlają prawdziwy stan faktyczny oraz stabilną pozycję, którą giełda zdążyła sobie wypracować przez ponad 5 lat istnienia na rynku. Gdyby tak nie było, już dawno CEX miałoby złe opinie i znajdowało się w dalekich końcach niezależnych rankingów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here