exmo opinie

Exmo to stosunkowo nowa giełda kryptowalut, która na polskim rynku dostępna jest od niespełna roku. Mimo takie krótkiego czasu istnienia, już zdążyła przekonać do siebie dużą liczbę użytkowników. Jedną z zalet, którą platforma Exmo może się pochwalić, jest wspieranie polskiej waluty. W praktyce oznacza to, że portfel można zasilać złotówkami, zgromadzonymi na koncie bankowym lub karcie kredytowej.

Jak działa Exmo giełda?

Zanim rozpoczniesz swoją przygodę z Exmo, warto się dowiedzieć czym jest ta platfmorma. Jest to internetowa giełda kryptowalut, umożliwiająca realizowanie transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut od innych użytkowników. Zgromadzone środki przechowywane są na indywidualnych portfelach, przypisanych do kont użytkowników. Aby założyć Exmo konto, nie trzeba tracić dużej ilości czasu. Rejestracja, jak i weryfikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Potwierdzić to mogą liczne Exmo opinie, znajdowane w internecie. Exmo giełda obsługuje takie kryptowaluty jak Monero, Zcash, Etherum, Litecoin i oczywiście sławny Bitcoin. Z całą siłą trzeba podkreślić bardzo ważną rzecz – Exmo exchange nie ma wpływu na kurs walut. Nie dokonuje ich sprzedaży ani zakupu, działa wyłącznie jako pośrednik, pobierając za każdą transakcję prowizję w wysokości 0,2% wartości transakcji. Prowizja, tzw. fee stanowi jedyny zarobek dla Exmo Poland i służy m.in. utrzymaniu całej infrastruktury komputerowej oraz zapewnieniu transakcjom maksymalnego bezpieczeństwa.

Exmo exchange to nie tylko kryptowaluty

Interesującym faktem, dotyczącym Exmo pl jest fakt, że kantor pozwala wymieniać nie tylko kryptowaluty, ale również pieniądz fiducjarny – czyli taki, którym płacimy w codziennym życiu. To bardzo interesująca alternatywa dla innych kantorów internetowych, które mogą realizować transakcje po nieco gorszych kursach. Pozostając przy tym temacie, warto powiedzieć kilka słów o tym, jak prezentuje się Exmo kurs. Notowania w czasie rzeczywistym prezentowane są na stronie Exmo i dostępne dla wszystkich użytkowników, również tych nie posiadających założonego konta.

Czy trudno jest założyć Exmo konto?

Co trzeba zrobić, aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności, oferowanych przez giełdę Exmo? Niezbędna będzie rejestracja. By jej dokonać, wchodzimy na stronę Exmo rejestracja i przystępujemy do wypełniania formularza. Podajemy w nim swój login, adres email, na który zostanie wysłany link aktywacyjny, a także dwukrotnie powtarzamy hasło, którym zabezpieczymy swoje konto. Na końcu akceptujemy regulamin i klikamy przycisk rejestracja. Proces nie jest skomplikowany, ale należy pamiętać o odebraniu poczty z linkiem aktywacyjny, który powinniśmy kliknąć do sfinalizowania całej operacji.

Nasze konto jest gotowe do użytkowania, ale jeszcze nie zweryfikowane. Jeżeli nie decydujemy się na pełną weryfikację konta, będzie ono działać z ograniczeniem do pewnej wysokości obrotu. Aby to ograniczenie znieść lub zwiększyć wielokrotnie, konieczna jest Exmo weryfikacja. Jest ona podobna do weryfikacji na innych giełdach i obejmuje wysłanie skanu dowodu osobistego lub innego dowodu tożsamości ze zdjęciem, a także fotografią twojej twarzy. Jest to potrzebne do sprawdzenia, czy rzeczywiście posługujesz się własnymi danymi

Opinie Exmo – korzystny kurs, szybkie transakcje

Specjalnie dla Was prześwietliliśmy setki opinii o Exmo. Wychodzi z nich tylko jeden wniosek. Jest to giełda, z której rzeczywiście warto korzystać. Bardzo korzystny Exmo kurs to tylko jeden z powodów, potwierdzających słuszność decyzji o rejestracji konta na platformie. Podkreślić również trzeba to, że Exmo com pobiera niskie prowizje, w wysokości zaledwie 0,2% wartości transakcji. Polacy również będą zadowoleni z tego, że Exmo giełda pozwala im dokonywać transakcji w polskiej walucie, czyli PLN. Oznacza to, że za złotówki możemy zakupić bezpośrednio Bitcoiny lub Etherum. Czytając opinie Exmo można również zauważyć duże zadowolenie z faktu, że giełda udostępniła swoje API. Po co to komu? Jeżeli wiesz co to jest handel algorytmiczny, to zdajesz sobie sprawę z tego, że API pozwala kupować z jeszcze większym zyskiem, angażując do tego specjalnie roboty. Proces jest wówczas zautomatyzowany i nie wymaga reakcji ze strony użytkownika. Programiści mają do swojej dyspozycji aż 4 różne moduły API Exmo: Public API, Authenticated API, Excode API oraz Wallet API.

Exmo com – poznaj ich historię

Przekonałeś się do Exmo, ale chcesz wiedzieć na ich temat nieco więcej? Giełda istnieje na rynku od 2014 roku. Jej założycielami są developerzy z najdalszych zakątków świata, w tym z Tajlandii, Hiszpanii, Rosji oraz Singapuru. Aby Exmo exchange mogło działać tak jak dzisiaj, na całym etapie jego tworzenia ściśle współpracowali z najlepszych doradcami finansowymi z całego świata, w tym z USA i Wielkiej Brytanii. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowych użytkowników, Exmo pl nieustannie doskonali systemy zabezpieczeń, rozwija również współpracę z operatorami płatności. Na ten moment dostępne są następujące kanały, za pomocą których można realizować wpłaty na swoje konto: Wire Transfer, Crypto Capital lub Money Polo. Użytkownicy piszący Exmo opinii doceniają również fakt, że giełda została szczegółowo przetłumaczona aż na 11 języków, w tym również na język polski.

[Głosów:5    Średnia:4/5]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here