spectrocoin opinie

GiCo to jest spectrocoin? Jest to internetowy zestaw narzędzi, dedykowanych dla użytkowników Bitcoina. Giełda spectrocoin pozwala nie tylko wymieniać krypty, ale również oferuje bezpieczny i w pełni personalizowany portfel na BTC. Niesłabnące zainteresowanie kryptowalutami, w tym Bitcoinem na ich czele sprawiało, że popularność giełd kryptowalutowych rośnie z roku na rok. Do tego grona dołączyła giełda spectrocoin, która szybko zyskała uznanie w oczach użytkowników. Śledząc internetowe opinie spectrocoin, dowiadujemy się z nich wielu ciekawych rzeczy. Pierwsza z nich to taka, że już niebawem będziemy mieli do czynienia z giełdą, dostępną w polskiej wersji językowej. Już teraz natomiast dostępna jest do bezpłatnego pobrania spectrocoin aplikacja mobilna na smartfony. To rozwiązanie dedykowane wszystkim osobom, które mimo że żyją aktywnie, chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi kryptami.

Co jeszcze mówią opinie spectrocoin

Jak w wielu przypadkach, tak i w tym opinie o spectrocoin pozwalają dowiedzieć się wielu innych, ciekawych rzeczy. Jedna z nich to ta, że giełda pochodzi z Europy Wschodniej i została zaprojektowana pod gusta tutejszej społeczności. Jeżeli nie lubisz przerośniętych interfejsów, oferujących za dużą liczbę narzędzi w jednym miejscu, jesteśmy pewni że spectrocoin pozytywnie Cię zaskoczy. Projektanci pomyśleli nie tylko o początkujących użytkownikach, ale również o tych zaawansowanych. Interfejs giełdy jest elastyczny i daje możliwość dostosowania pod własne potrzeby. By móc zacząć z niego korzystać, będziemy musieli się zarejestrować.

Jak przebiega spectrocoin rejestracja?

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią szybkie rejestracje z użyciem już istniejących kont. Spectrocoin zakładanie konta możliwe jest na trzy różne sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny formularz rejestracyjny do wypełnienia adresem mailowym i hasłem. Znacznie szybciej można się zarejestrować, wykorzystując już posiadane konto na Facebooku lub w Google. Jest to metoda bardzo bezpieczna, nie zmuszająca nas do tego, aby tworzyć nowe spectrocoin konto z hasłem trudnym do zapamiętania. Bez względu na wybrany sposób rejestracji, konieczne będzie zaakceptowanie wszystkich zgód i regulaminów. Ostatnim krokiem jest uzupełnienie captchy, będącej ochroną przed robotami spamującymi.

Spectrocoin weryfikacja – taka sama, jak wszędzie indziej

Nadchodzi ten moment, którego większość z nas nie lubi – weryfikacja. Spectrocoin nie zaskoczył nas niczym nowym. O w tym przypadku weryfikacja ma tradycyjną postać, dobrze znaną z innych giełd kryptowalutowych lub portfeli elektronicznych. Będziemy musieć zrobić zdjęcie swojego dowodu osobistego lub innego dowodu zawierającego zdjęcie – prawa jazdy lub paszportu, a następne wysłanie go przez elektroniczny formularz dostępny na swoim koncie do obsługi spectrocoin. Czas potrzebny na weryfikację to zazwyczaj kilka dni.

Spectrocoin zakładanie konta i możliwe problemy

Na różnych etapach zakładania konta, możemy spotkać różne problemy. My nie mieliśmy z nimi do czynienia, ale gdyby przytrafiły się Tobie, możesz uzyskać pomoc od obsługi giełdy. Aby się skontaktować się z działem pomocy, wystarczy skorzystać z okienku czatu, znajdującego się w prawym dolnym rogu. Do dyspozycji jest bardzo duża liczba konsultantów, posługujących się językiem angielskim oraz polskim. Za to należy się spectrocoin wielki plus.

Spectrocoin kryptowaluty – jak kupować i robić wpłaty

Kupowanie kryptowalut jest możliwe po wcześniejszym doładowaniu swojego konta. Giełda spectrocoin pozwala doładować konto na kilka sposobów, wykorzystując do tego różne środki i narzędzia płatnicze. Pierwsza z nich to spectrocoin karta. Mając kartę kredytową, można wykonać z niej przelew środków do swojego portfela na giełdzie. Ta opcja może się wiązać z naliczeniem oprocentowania zgodnego z taryfą opłat i prowizji banku, w którym karta została wydana. Giełda obsługuje większość dostępnych w Polsce kart, takich jak spectrocoin visa oraz karta bitcoin. Druga metoda płatności to tradycyjny przelew ze swojego banku. Trochę smutną wiadomością jest to, że spectrocoin waluty przyjmuje wyłącznie jako euro. Dlatego płacąc złotówkami, będą one musiały być prze konwertowane na EUR. Można tego uniknąć w prosty sposób, wykorzystując spectrocoin card. Karta walutowa pozwala dokonać przelewu w takiej walucie, w jakiej została wydana. Niemal każdy polski bank oferuje rachunki walutowe i wydaje do nich karty płatnicze. Nic nie stoi również ana przeszkodzie, aby na spectrocoin wysyłać inne kryoptowaluty, które zostaną automatycznie wymienione na Bitcoina

Spectrocoin karta – warto poznać bliżej

Ciekawostką dla wielu osób jest to, że giełda spectrocoin wydaje własne karty płatnicze. Można taką zamówić w cenie 8 euro. W tej cenie zostanie wydana tradycyjna, plastikowa spectrocoin card. Jeśli nie potrzebujemy fizycznej karty, to już za 50 centów można mieć spectrocoin kartę wirtualną. Operatorem kart jest spectrocoin visa. Karta to bardzo ciekawe rozwiązanie, pozwalające płacić środkami zgromadzonymi na swoim portfelu, bez potrzeby ich wypłacania. Zachęcają do tego również niskie prowizje i opłaty za używanie firmowych kart giełdy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here